درباره توتال ابزار

توتال ابزار

فروشگاه ابزار کارآمد توتال ابزار با هدف نقد و بررسی تخصصی ابزارآلات و گردآوری برند های مرغوب و کارآمد در صنایع چوب، صنایع فلزات، سینما، عکاسی و فیلم برداری، صنایع غذایی، ساختمانی، تولیدی، خودروسازی، باغبانی، کشاورزی و غیره ایجاد شده است. امید است با ارائه اطلاعات دقیق و شفاف و معرفی و عرضه برند های دارای اصالت گام کوچکی در توسعه کشور عزیزمان برداریم.

خواهشمند است مارا از نظرات و پیشنهادات سازنده خود مطلع نمایید. فرم پیشنهادات

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • یکسال ضمانت کالا

ابزار کارآمد تخصص ماست

cms-img

استفاده کارشناسان مجرب در توتال ابزار 

توتال ابزار با استفاده از کارشناسان مجرب در زمینه ابزار آلات برقی و ماشین آلات صنعتی این اطمینان را به شما میدهد تا بهترین کالا را فراهم و در دسترس شما سروران ارجمند قرار دهد.

کار اصلی ما بررسی تخصصی ابزار است. بدون شک شاخه ابزار به قدری بزرگ و تخصصی است که حتی تیم قدرتمند توتال ابزار نمیتواند در تمام زمینه های ابزار برقی ادعا داشته باشد. اما قطعا تمام تلاش خود را برای انتخاب و ارائه بهترین و کارامد ترین ابزارالات خواهیم کرد.

تیم تخصصی

جلب اعتماد شما سروران ارجمند رمز موفقیت ماست. ما به وضوح میدانیم تاثیر مخرب یک کالای بی کیفیت ، از تاثیر مثبت نمایش یک بیلبرد تبلیغاتی بسیار موثر تر است و ممکن است باعث دفع چندین مشتری بالقوه شود. بنابراین 100% ار ارائه کالای بی کیفیت پرهیز داریم.

مدیر فروش

هرچه آموزش به مشتری بعد از خرید کالا بیشتر باشد کار پشتیبانی راحت تر است. بنابراین ما برای تمامی مشتریان ماشین آلاتی که نیاز به نصب و راه اندازی دارند آموزش رایگان و در محل مشتری در نظر گرفته ایم . حتی اگر در دور ترین شهر کشور عزیزمان باشید.

مدیر خدمات پس از فروش